Listopad 2013

Už se to blíží!!

28. listopadu 2013 v 16:47 | januš |  Novinky o blogu a mně
Krásný den všem!
Už za pár dnů bych se chtěla vrátit. Jelikož ale bohužel příští týden píšu dvě písemky z fyziky, dvě z biologie apod., nebudu tu to moct rozvést tak, jak jsem chtěla, ale určitě napíšu několik článků. Tento týden jsem odevzdala seminární práci. Dělala jsem ji poprvé a dělala jsem to z matematiky. Řeknete si "blázen", ale když mě matematika baví a tak to pro mě bylo super něco takového dělat, navíc jsem se naučila psát příklady na počítači. Za tři týdny, těsně před Vánoci to budeme obhajovat. Docela se na to těším, ale zatím nemám představu, jakým způsobem to budu dělat. Pobavím se o tom s paní profesorkou konzultantkou. Tento týden obhajuje práce třída o rok vyšší a tak to chci nechat na příští týden.
Zítra máme předposlední taneční lekci a poslední bude příští středu a pak už jen věneček.
Objeví se tu nový layout, ráda bych, abyste se zapisovali do apply, protože v podstatě všechna má affs jsou neaktivní, včetně mě.

There's no way!

2. listopadu 2013 v 14:21 | januš |  Novinky o blogu a mně
Krásný den. Mrzí mě, že jsem se tak dlouho neozvala, ale psala jsem to. Sice mi blogování chybí, ale ne nějak závratně. Do konce listopadu musím odevzdat seminárku a nestíhám to a ani na blogu nejsem. Ale prostě jak jsem psala, že se vrátím v říjnu, to jsem nedodržela, ale nešlo to jinak. Každopádně se nedovedu představit, že bych blog úplně vymazala ze života, po tom, co jsem tady za kus práce odvedla, co jsem tu vybudovala. Takže dávám hiatus do začátku prosince (nevím přesně do kdy, v prosinci máme věneček a obhajoby seminárek, ale něco bych přidávat chtěla). Zkusím to, hrozně mě štve, že jsem tak pečlivá, že mi úkoly a učení trvá celý den, prostě někdo to stíhá po desáté večer, já ne. Já na to potřebuju čas. Mrzí mě to upřímně. Holky mi chybí. Ani nestíhám DC. Nové seriály asi sledovat nebudu, ale určitě bych chtěla dokoukat TSL, GLC. SIU a Jessie a Farma RAK. Chtěla bych taky rekonstrukci. A počítejte s tím, že blog omezím na dvě nebo tři holky. Nedá se ale stíhat učení, seriály na DC, blog a ještě televize každý večer dvě hodiny.
Přemýšlejte, koho vyřadit.