Říjen 2013

Prostě už mě to nebaví!

13. října 2013 v 14:05 | januš |  Novinky o blogu a mně
Vím, že už jsem tu nic nepřidala skoro 14 dní. Ani Belle jsem nepopřála k narozeninám. Myslela jsem, že mě se to nestane, nebo pokud stane, tak si to já sama řeknu. Ale postupně úplně ztrácím zájem o Disney Channel jako kanál, tím, že nemám čas, tak se na ty nové díly nedívám a ani mi to nevadí. Chtěla bych ale určitě vidět nové díly TSL a TSL film. Uteklo mi toho spoustu, já to vidět chci, ale nemám čas. Fotky už mě taky nebaví ukládat, nějak se mi postupně tenhle blog vytrácí ze života. Dřív jsem bez blogu nevydržela ani den, teď to zvládám. Kontroluji si stránky o holkách i další stránky, ale nepřidávám to, nejde to prostě. Dávám proto úplně vážně hiatus!! Nekončím, mrzelo by mě to. Ale víte, mě mrzí už to, že jsem tomuhle blogu dala dva a půl roku (od března 2011, kdy mi bylo 14 let, do dnešních dnů, kdy mi je už pomalu 17 let) a návštěvnost je mizerná. Nojo, co bych chtěla, když nepřidávám, že? Ale ona byla stejná, i když jsem přidávala. První i druhé letní prázdniny byly super, ale od minulého září už to nějak není ono a já pořád něco doplňovala. Pak jsem zase chytila druhý dech, ale teď už od začátku školy prostě to nedávám. Jdu se učit na tři lehké písemky a pak si udělat dva příklady z matiky a dokončit přehled na vstupní písemku, kterou jsem nepsala, ale budu ji psát a potom si chci nechat ostříhat vlasy. Myslím, že dnes možná čas bude na něco tady. Je to paradox, o pár řádků výše píšu hiatus, a teď zase ne, ale ono je to těžké. Prostě občas něco přidám, ale bude to asi je sporadicky. Hiatus tedy platí.


HWAN- Bestie Guesties

1. října 2013 v 20:17 | januš |  BM- videa- rozhovory
Bridgit udělala rozhovor pro Disney Channel HWAN. Bavila se např. o konci GLC, hudební kariéře, a třeba o tom, že má ráda zimu, takže byla ráda za návštěvu Austrálie, kde je to opačně než u nás, takže když tam byla v létě, u nich byla zima :)).

Bridgit's Singing 10 songs in a minute

1. října 2013 v 20:12 | januš |  BM- videa- ostatní
Omlouvám se lidi, prostě to fakt nejde. Nemůžu sem chodit, protože to nestíhám. Potřebuju blog upravit, zmenším počet osob, o kterých bude, musím udělat kontrolu affs, doplnit to apod., ale ne tenhle týden. Ten je hektický. V neděli jedeme na tři dny pryč, pak další den bude exkurze, takže příští týden je volnější a přidám tyhle informativní a doplňující věci. Blogu se vzdát nechci, takže to chci nějak šikovně zkloubit.
Přidám jen dvě videa. Bridgit dělat takový "rozhovor", kde měla za jednu minutu zazpívat úryvky 10 písní. Je skvělá, jak rychle reaguje, já některé písně ani neznám :D.