Červen 2013

Návštěvnost (10.-16.6.)

27. června 2013 v 12:10 | januš |  Návštěvnosti
Ahoj, dnes jsem doma už od půl jedenácté, vytírala jsem si v pokoji, šla jsem venčit Casynka... Ve škole totiž byla burza učebnic a čištění lavic a skříněk. Zítra máme vysvědčení. Jak jste na tom se známkami? Já budu mít pouze jednu dvojku z fyziky :).
Pondělí: 86
Úterý: 81
Středa: 73
Čtvrtek: 71
Pátek: 80
Sobota 70
Neděle: 80

Celkem: 541
Celkový počet k 16.6.2013: 127884

Návštěvnost (3.-9.6.)

23. června 2013 v 19:58 | januš |  Návštěvnosti
Ahojky po obrovité době :). Doufám, že jste si nemysleli, že jsem se na vás úplně vykašlala, ale to víte, posledních 14 dní bylo hektických kvůli balení a následnému stěhování a taky do toho závěrečné testy. V novém domě bydlíme od čtvrtka a pokud si myslíte, že je to tu super, tak máte pravdu jen zčásti. Museli jsme být ve čtvrtek vystěhovaní, protože v pátek přijely všechny věci té tetě a jejímu příteli o sestřence z USA a oni si vymysleli, že budou bydlet místo nás. Vlastně ani nevím, jestli se nás ptali, že se tam můžou tak brzy nastěhovat. Na novém totiž ještě do dnešního dne nešla pořádně elektřina, bylo to na nouzovce, všechno tedy jelo z jedné zásuvky, kde byla prodlužovačka a v té prodlžovačce další prodlužovačka, takže super. Vlastně už od minulého pátku stěhujeme různě a ve čtvrtek jsem dokonce kvůli tomu nešla do školy, a porstě jsme tam skoro všechen nábytek za ten den dostali. Já jsem pak už jela na nové a spala jsem tam na matraci, protože postel nebyla smontovaná a na matraci jsem spala také další noc. Tu noc ze čtvrtka na pátek táta stěhoval až do půl čtvrté a přespal na novém, máma se sestrou na starém, kde zůstalo pár věcí, které jsme pak v pátek odklidili. Víte, když sem Američani přijeli, byli docela fajn, ale poslední týden prostě na nás furt doráželi ať už se konečně vystěhujeme, dokonce jim vadily i zavařeniny ve sklepě, které jako ničemu ale nevadí. Doufám jen, že neperou v naší pračce, která tam zůstala a táta nemá čas, aby pro to sjel. Ještě nám tam zůstali další věci (lustry, gril, metry,...), doufám, že nám to nevyhodí, protože oni by toho byli schopní za současného stavu. Plánují to tam kompletně předělat, koberce vyhodit, "růžové kachle" jak prohlásil Ivoš (to je ten slavnej přítel, který nás asi moc nemusí). Njn, děda nechtěl, abychom si tam my dělali jen sebemenší úpravy, jako zateplení, výměna oken, nové obklady,...proto jsme si taky pořídili domek. Ten by se asi divil, co se to tam děje a rád by nebyl. Holt, oni jsou asi zvyklí na jiné, ale nemuseli sem jezdit tak brzo, mohli se vrátit až v září s druhou sestřenkou, my bychom už byli dávno pryč a nastěhovali bychom se postupně a byla by tam dřív elektřina, oni by neměli problém s tím, že jedna sestřenka je Američanka a druhá Češka ani s příjmením, takže je jako vážně nechápu a ještě si na nás otvírají pusu, i když přímo nám to neříkají, to jen tak potajmu, když jsem třeba jednou přijela na kole do starého, tak jsem je zrovna potkala, jak nás pomlouvají.... Jako fakt to není nic super.
No nic, ale tenhle článek měl být o návštěvnosti, která se snižuje, ale teď aspoň to mám na co svést.

Pondělí: 65
Úterý: 84
Středa: 70
Čtvrtek: 63
Pátek: 91
Sobota: 123
Neděle: 91

Celkem: 587
Celkový počet k 9.6.2013: 127343

Návštěvnost (27.5-2.6.)

9. června 2013 v 7:50 | januš |  Návštěvnosti
Už jsem zase nepřidala návštěvnost. Zítra bych chtěla tu další přidat normálně, ale jelikož přijdu ze školy v 17:00 a další den píšeme obří písemku z aj, vidím to, že na blog zavítám až na konci týdne a to už se budeme stěhovat.. tak uvidím. Ona totiž ajina není jediná velká písemka na pořadu dne :))).
Pondělí: 92
Úterý: 96
Středa: 79
Čtvrtek: 77
Pátek: 87
Sobota: 101
Neděle:96

Celkem: 628
Celkový počet k 2.6.2013: 126 756The Hurricane Sessions

3. června 2013 v 15:53 | januš |  BM- videa- ostatní
Bridgit nazpívala pro Vevo 3 písničky. Moc se jí to povedlo :).

MTV UK: I Was A Fool

1. června 2013 v 14:06 | januš |  BM- videa- ostatní
Pro britské MTV Bridgit nazpívala ještě jednu písničku. Je to cover od Tegan a Sara, který Bridgit zpívala i akusticky pro svůj kanál na youtube. Píseň se jmenuje I Was a Fool. Vážně se jí to povedlo :).

Návštěvnost (20.-26.5.)

1. června 2013 v 12:25 | januš |  Návštěvnosti
I'm so sorry, guys!!!
Vážně se moc omlouvám, ale poslední dobou vážně nemám potřebu na blog chodit. Novinky mi protékají mezi prsty a já vidím, že jsem nahraditelná, vždyť je tolik dobrých blogů, které přídávají části ze zaměření mého blogu a přidávají suprově. Nevím, no, tenhle stav trvá už delší dobu a já jsem asi nucena dát hiatus (ne, že bych nepřidávala, ale bude toho méně a když nic, tak víte, proč). Baví mě vše jiné, kromě blogování. Před týdnem nám z USA přiletěla teta s přítelem a dvouletou sestřenicí, která je mimochodem naprosto boží a neuěřitelně podobná mé sestře :). Sice se s námi ještě moc nebaví, já ale doufám, že začne, my totiž vždy za ní přijdeme a ona začne dělat hlouposti, schovávat se a přitom se nás vlastně nebojí :). No a za 14 dní se budeme stěhovat, protože Američanům přijedou všechny věci z USA, včetně třeba dvou aut apod., takže si to musí někam dát. Čím víc se to blíží, tím mám horší pocit, moc se mi stěhovat nechce. Nevím, mám pocit, že kdyby tu nebyla Verunka (sestřenka), tak se odstěhuju ráda, vždyť je to jen o několik ulic jinde, ale doufám prostě, že je budu moci navštěvovat apod. Nerada bych totiž babičku viděla stejně jako dědu v Bohuslavicích, kam jezdíme párkrát do roka. Kolem toho stěhování mi taky nejspíš nepůjdou ty nezbytně nutné věci jako net apod., takže přidávat začnu nejspíš až na konci šk. roku až se to urovná a vše bude fungovat.
Návštěvnost z minulého týdne. Děkuji moc, jen čekám na nějaký impuls, aby se to začalo více zvedat.

Pondělí: 86
Úterý: 75
Středa: 78
Čtvrtek: 82
Pátek: 87
Sobota: 154
Neděle: 122

Celkem: 684
Celkový počet k 26.5.2013: 126128