Únor 2013

MSN Twitcam with Bridgit

24. února 2013 v 17:41 | januš |  BM- novinky
Bridgit už je ve Španělsku, jak jsem zjistila. Zítra bude dělat Twitcam, což je online rozhovor a bude odpovídat na otázky, které jí fanoušci před tím napíší na twitter. Mám tu podrobnosti:
Twitcam by se měl uskutečnit v 16:30 našeho času už zítra 25.února 2013.
Chcete se na něco zeptat? Pokud máte Twitter, můžete. Do kolonky na nový tweet napište: #BridgitMendlerenMSN a váš dotaz v angličtině.
Otázky můžete již pokládat.
Nějaký šťastlivec by mohl vyhrát i Meet& Greet a setkání s Bridgit.
Nevím, jestli to bude někdo online, snad ano.

Bridgit & Nick Jonas together on Dancing with Stars?

24. února 2013 v 17:27 | januš |  BM- novinky
Na foru DigitalSpy se objevila informace o tom, že Bridgit Mendler a Nick Jonas se připojí k 16.sérii americké verze "Dancing with Stars". Seznam celebrit, které se zúčastní programu bude oficiálně zveřejněn v úterý 26.února pořadem "Good Morning, America". Nemůžeme vyloučit, že Bridgit pouze udělá vystoupení.
Našla jsem však už nějaký seznam a jedna brazilská stránka se domnívá, že když jsou Bridgit a Nick napsáni jako poslední, tak by měli chronologicky vystupovat ve stejný den.
Můžete se kouknout na ten program níže:

First season: Female Celebrities
Blythe Danner, 70, Actress
Mary Wilson, 68, Member of the Supremes
Jill Biden, 61, Wife of Joe Biden
Vangness Kirsten, 40, Actress
Teyon Anderson, 24, Model
Bridgit Mendler, 20, Actress/ Singer

First season: Male Celebrities
Conan O'Brien, 49, Television host
Matt LeBlanc, 45, Actor
Derek Jeter, 38, Baseball player
Taboo, 37, Rapper
Adam Lamber, 31, Singer
Nick Jonas, 20, Singer/ Actor


Uvidíme, nemůžu to s jistotou potvrdit.
Už asi před rokem a půl jsem psala, že Bridgit v Dancing with Stars bude, ale nic se od té doby neukázalo, tak uvidíme, zdali se Bridgit opravdu stane tváří Dancing with Stars, stejně jako Chelsea Kane nebo Roshon Fegan :).

19.února 2013- Goes Shopping at the Topshop Topman at the Grove in LA

24. února 2013 v 15:26 | januš |  BT- Candids
Nevím, proč, ale teď nějak vůbec nejsou novinky. Nebo jen pár. Nevím, co mám přidávat. Bridgit by ale měla být už v Evropě, tak něco o tom snad najdu. Asi budu muset vymyslet, jak to tu oživit, protože návštěvnost je opět chabá. Taky možná dopracuju ten článek o sobě, chtěla bych ho zveřejnit tak příští víkend, uvidím...
Bella byla vyfotografována, když šla nakupovat do obchodu Topshop Topman. Byla také se svou kamarádkou a obě vyvenčily své psíky. Bella měla úžasný svetřík s těmi pusinkami. :)
image host image host image host image host

Trevor Jackson's Music Video > Behind the Scenes

23. února 2013 v 16:12 | januš |  ZC- fotky- klipy
Mám tu několik fotek ze zákulisí natáčení klipu písně Trevora Jacksona, kde hostuje také Zendaya. Je to paráda.
image host image host image host image host

Zendaya- photoshoot # 3.7- For Trevor Jackson Music Video, By Kris Handson

23. února 2013 v 16:09 | januš |  ZC- photoshooty 2013
Zendaya pro klip od Trevora Jacksona, ve kterém hraje jeho přítelkyni, nafotila i photoshoot! Je tam tak zlatá, shoot je hodně jednoduchý, ale takové mám stejně nejraději :).
image host image host image host image host

I Was A Fool > Acoustic Cover From Tegan and Sara

23. února 2013 v 15:40 | januš |  BM- písně
Bridgit si doslova zamilovala píseň I Was a Fool od Tegan a Sary, nemůže přestat si ji zpívat, a tak se rozhodla vytvořit cover. Udělala si to po svém a akusticky a já jedině tleskám, protože je to naprosto krásné a Bridgit to zazpívala skěle :)).

Ty It Up- dance scene

20. února 2013 v 18:19 | januš |  SIU- 3- taneční scény
A ještě tu je taneční video z minulého dílu, kde se toho hodně událo. Ty se stal moderátorem a pokud se dobře podíváte, uvidíte, že Rocky netancuje. Nevím, co se stalo, díl jsem neviděla, ale snad ji nevyhodili. Jinak to video je velmi atypické, holky tam všechny mají příčesky až "skoro" na zem, rukavice a kozačky a tancují na píseň od Olivie Holt "These Boots Are Made For Walking" a možná vám ta melodie něco říká, protože mě jo, ale nevím, kde jsem to slyšela :).

My Fair Librarian It Up- sneak peek

20. února 2013 v 18:15 | januš |  SIU- 3 sneak peeky
Tuto neděli 24.února 2013 bude v USA vysílána speciální epizoda Na parket. Bude v ní hostovat Carly Rae Jepsen a zazpívá během pořadu Na parket, Chicago svůj hit "Sweetie". Dále pořád hostuje Leo Howard jako Logan, nevlastní bratr CeCe. Ty moderuje Na parket a Rocky chvilku netančí. Opět hostuje Tara Banks, ze které holky udělají modelku a nejlepší je to na konci: "Kam kluci jdete?" "Do knihovny!" :D

Bridgit's Europe Trip!

20. února 2013 v 18:11 | januš |  BM- novinky
Už se objevily informace o Bridgitiné plánované cestě do Evropy. 18.února byla potvrzeno, že navštíví Španělsko a Velkou Británii, dnes jsme byly informováni ještě o Francii.
Přečtěte si informace o španělské návštěvě:
Bridgit navštíví Španělsko v neděli 24.února a setká se s fanoušky v FNAO Callao, kde bude podepisovat kopie svého alba. Přijďte! Také byla potvrzena účast ve španělském rádiu Universal Music Spain, kde bude propagovat své album.

Přečtěte si dále, co napsaly stránky francouzského Disney Channel:
Hvězda série "Hodně štěstí, Charlie zveřejnila své debutové album "Hello My Name Is", první single "Ready Or Not" už hraje na Disney Channel a boří pódia. Bridgit bude ve Francii kvůli setkání se svými francouzskými fanoušky. Bridgit bude v Paříži 26.února, aby předvedla své album "Hello My Name Is". Nepochybná hvězda a velký ideál pro teengery navštíví Francii poprvé.

Bridgit se už nemůže dočkat, až představé své slunečné popové písně před anglickým publikem. Už se intenzivně připravuje a těší se.

Debby's Appereance in Music Video by Rocket To The Moon!

20. února 2013 v 17:56 | januš |  DR- novinky
Debby se objevila jako hostující hvězda v klipu kapely Rocket To The Moon. Píseň se jmenuje Ever Enough a je taková smutná. Já jsem to ještě neviděla, ale pustím si to.