Červenec 2011

2x01: Charlie Is 2- stills

31. července 2011 v 14:00 | januš |  GLC 2- stills
POZASTAVENÍ!!!
První díl druhé série. Charlie v něm má dva roky. :)
imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com

Pozastavení... :(

31. července 2011 v 12:12 | januš |  Novinky o blogu a mně
Dávám pozastavení, ale je to kvůli novému nastavení blogu. Fakt mám jenom jedny nervy a ty kdyby mi ruply, bylo by zle. No jako s těma videama mě to fakt mrzí, navíc začala být návštěvnost super, ale po týmto vylepšení mi ukazuje už druhým dnem, že tu nikdo nebyl, a to je to blbý, takže z té návštěvnosti nic nebude. Navíc když tu nebudu, tak se návštěvnost taky sníží, ale stejně blog ji nepočítá, takže je to jedno. Zítra sem ale budu dávat stills k druhé sérii "Hodně štěstí, Charlie". To sem dám. No ale pak už tu nic nebude. Nevím kdy se vrátím, ale chtěla bych se vrátit v době, kdy budou videa fungovat a já budu moct komentovat bez toho aniž bych musela přepínat na ten příšernej Explorer. A jako to ale není fér, mě tady píšete, že vám to v pátek nešlo a teď už vám to jde a mě to pořád nejde. No ale na jednom blogu jsem taky viděla, že to pořád nejde. A tak se vás chci zeptat, co jste udělali, že vám to běží, nebo jaký máte windows nebo co použiváte za internetový prohlížeč?
Takže touhle větou se s vámi loučím... je mi to líto, ale není to moje vina, je to vina těch, kteří pořád do blogů rýpou a bohužel to asi nedotáhli.

Jdu opravovat :)

30. července 2011 v 17:02 | januš |  Novinky o blogu a mně
Ahojky,
takže blog se chová pořád divně. Jako já si pořád stěžuju, ale mě se to prostě nelíbí, jak to vypadá ta stránka s videi, která nejdou spustit, vypadaj jako obrázky ne videa. Komentovat můžu jen na exploreru ale tam ty videa taky nejdou. Ale k Vánocům asi dostanu novej netbook a tam bude Windows 7 a Google Grome. A jinak psal někdo na blog.cz?
PS.: Dále teď půjdu opravit videa "Na parket" a "Hodně štěstí, Charlie", pak se podívám po novinkách a ty bych přidala zítra a taky vás oběhnu, ale to oběhnutí udělám na Internetu Exploreru, abych vám mohla články i okomentovat. Jinak začal se někdo už nějak učit? Já jo, mám zopáklí rovnice a zítra začnu dělat slovní úlohy na rovnice. A pak slovní úlohy o pohybu (to je trochu těžší) no a nerovnice- to bych mohla stihnout do 7.8.
EDIT 17:16- od spravování videí jsem upustila, protože se to proti mě spiklo. :) Fakt to nemůžu normálně vložit. Nevím, proč to dělají, vždyť, když jsem sem před 5 měsíci přišla poprvé, bylo to mnohem lepší. :) A navíc ani nemůžu najít některé epizody, protože Disney dělal "očistu" a plno kanálů s videama s dobrou kvalitou vymazal. Tak vás jdu jen oběhnout a zjisti novinky a zítra zkusím něco udělat, ale fakt mám chť dát hiatus, protože se tady kvůli tomu už dál nechci stěkat.

0 návštěvníků aneb chyba :D

30. července 2011 v 10:44 | januš |  Novinky o blogu a mně
Blog mi píše, že včera zde bylo 0 návštěvníků, no asi chyba. Jinak už mi jde komentovat aj jdou videa. Takže aspoň něco. :) Ale dneska po obědě pojedeme do Javořičských jskyní, takže tu nebudu. Takže až zítra budou články. :) Mějte pokud možno pěknou nezamračenou a nebouřkovou sobotu.

EDIT: Takže nikam nejedeme, protože se nám porouchalo auto. A teď mi zas ty videa nejdou. To je možná problém na tom, že já jsem byla jak mi to šlo přihlášená na ségřiným účtu. :) No ještě bude pěkné sledovat vývoj "vylepšování" blogu.

Novinky o blogu- rozcestník

29. července 2011 v 20:22 | januš
...........................................................................
.........................................................................
........................................................................
Affs- zprávy affíkům
.......................................................................

Ahojky, pořád to nejde...

29. července 2011 v 19:59 | januš
Na exploreru mi sice jdou psát komenty, ale ty videa nejdou. Takže už fakt nevím. No prostě vás půjdu oběhnout, ale koment nezanechám. Nebo, pokud bych chtěla komentovat, komentu v exploreru. No a taky mě napadlo, že bych rozdělila "Novinky o blogu" na nějaké části. Přecejenom už je v této rubrice hodně článků. Takže udělám rozcestník a pak vás oběhnu. A budu přidávat asi videa s odkazy na youtube.

Fakt už nevím....

29. července 2011 v 11:10 | januš
Taky vám nejde komentovat, nebo vám nejde spustit video? Napište mi. Samozřejmě pokud vám nejde komentovat, tak mi nikdo nenapíše. Ale spusťte si internet explorer, tam to jde. Tak a poku vám to jde, tak mi řekněte co jste s tím udělali. A nijak ani dneska nemám chuť pracovat zde, kvůli těm věcem. Jen jedna věc: kukněte se TADY. Mám tam nový dess, který jsem si nechala nastavit. Moc se mi líbí.

TSLOD- 3.série- epizody v aj

28. července 2011 v 18:42 | januš
3x01: The Silent Treatment
3x02: Rat Tale
3x03: So You Think You Can Date?
3x04: My Oh Maya
3x05: Das Boots
3x06: Bon Voyage
3x07: Computer Date
3x08: Party On!
3x09: Love and War
3x10: Trouble in Tokyo
3x11: The Ghost and Mr. Martin
3x12: Senior Ditch Day
3x13: My Sister´s Keeper
3x14: Frozen
3x15: A London Carol
3x16: The Play´s The Thing
3x17: Twister, part 1
3x18: Twister, part 2
3x19: Twister, part 3
3x20: Snakes on Boat
3x21: Prom Night
3x22: Graduation on Deck

3x22: Graduation on Deck- s českými titulky

28. července 2011 v 18:41 | januš |  TSLOD: 3- epizody aj
Za titulky ke skvělému dílu děkuju washkovi z tsl-ondeck.blog.cz.

3x21: Prom Night

28. července 2011 v 18:41 | januš |  TSLOD: 3- epizody aj
Nádherný díl.